MAterial från dagen

program | anslut här

Kl 09:00 Inledning

Kl 09:30 Grupparbete – se schema längre ner på denna sida!

Kl 10:00 PAUS

Kl 10:20 Fortsatt grupparbete

Kl 11:00 KORT PAUS

Kl 11:10 Hur arbetet med BIP utvecklat Sjuhärads Samordningsförbund

Kl 12:00 LUNCH

Kl 12:45 Post pandemin – vad gör vi nu?

Kl 13:15 PAUS

Kl 13:20 Försörjningsstöd – uppdrag och trender

Kl 13:50 FIKAPAUS

Kl 14:10 Summering av förmiddagens grupparbeten

Kl 14:15 Statistik – vilka når vi?

Kl 15:00 SLUT

Grupp 1a |  anslut här

Mona Strand – gruppledare
Anette Karlsson
Ann-Christine Fredriksson
Devleta Dzanic
Eva Axelsson
Marie Blåder
Mikael Fransson

Gruppschema

Kl 09:30 Beredningsgruppers uppdrag (skickas sedan till grupp 2a på ida.wiik@gullspang.se)

Kl 10:00 PAUS

Kl 10:20 Styrgruppers uppdrag (skickas sedan till grupp 2a på ida.wiik@gullspang.se)

Kl 10:40 Styrelsens uppdrag (skickas till veronica.witte@samskaraborg.se)

Ladda ner worddokumentet nedan till första uppgiften:

Grupp 2a | ANSLUT HÄR

Ida Wiik – gruppledare
Catharina Åslund
Christina Hagberg
Jessica Bergman
Louise Ahlgren
Malin Ekström
Monica Staudinger

Sara Kristiansson
Sofia Palcic

Gruppschema

Kl 09:30 Styrelsens uppdrag (skickas sedan till grupp 3a på elin.suttenbach@edu.lidkoping.se)

Kl 10:00 PAUS

Kl 10:20 Beredningsgruppers uppdrag (Skickas sedan till grupp 3a på elin.suttenbach@edu.lidkoping.se)

Kl 10:40 Styrgruppers uppdrag (skickas till veronica.witte@samskaraborg.se)

Ladda ner worddokumentet nedan till första uppgiften:

Grupp 3a | ANSLUT HÄR

Elin Süttenbach – gruppledare
Annika Sundin Gustafson
Carina Gullberg
Elisabeth Rahmberg
Kristian Lagerström
Maria Johansson Berg
Mattias Gustafsson
Ulf Genitz
Ulla-Karin Cannervik

Gruppschema

Kl 09:30 Styrgruppers uppdrag (skickas sedan till grupp 1a på mona.strand@vgregion.se)

Kl 10:00 PAUS

Kl 10:20 Styrelsens uppdrag (Skickas sedan till grupp 1a på mona.strand@vgregion.se)

Kl 10:40 Beredningsgruppers uppdrag (skickas till veronica.witte@samskaraborg.se)

Ladda ner worddokumentet nedan till första uppgiften:

Grupp 1B | ANSLUT HÄR

Håkan Olsson – gruppledare
Anna Arnerwik
Anneli Kemmeter
Ewa Karlsson
Ida Ekeroth Clausson
Louise Samuelsson
Niklas Johansson
Thina Lindberg

Gruppschema

Kl 09:30 Beredningsgruppers uppdrag (skickas sedan till grupp 2b på heidi.hansen@toreboda.se)

Kl 10:00 PAUS

Kl 10:20 Styrgruppers uppdrag (skickas sedan till grupp 2b på heidi.hansen@toreboda.se)

Kl 10:40 Styrelsens uppdrag (skickas till veronica.witte@samskaraborg.se)

Ladda ner worddokumentet nedan till första uppgiften:

Grupp 2b | ANSLUT HÄR

Heidi Hansen – gruppledare
Alda Danial
Cecilia Klämberg
Eva Bremer
Helen Svensson
Lars Waldefeldt
Sebastian Ekeroth Clausson

Gruppschema

Kl 09:30 Styrelsens uppdrag (skickas sedan till grupp 3b på monica.johansson3@skara.se)

Kl 10:00 PAUS

Kl 10:20 Beredningsgruppers uppdrag (Skickas sedan till grupp 3b på monica.johansson3@skara.se)

Kl 10:40 Styrgruppers uppdrag (skickas till veronica.witte@samskaraborg.se)

Ladda ner worddokumentet nedan till första uppgiften:

Grupp 3b | ANSLUT HÄR

Monica Johansson – gruppledare
Anitta Into
Carl Marvén
Helena Johansson
Jessica Karlgren
Pernilla Johansson
Peter Larsson
Peter Löfholm

Gruppschema

Kl 09:30 Styrgruppers uppdrag (skickas sedan till grupp 1b på hakan.olsson@vara.se)

Kl 10:00 PAUS

Kl 10:20 Styrelsens uppdrag (Skickas sedan till grupp 1b på hakan.olsson@vara.se)

Kl 10:40 Beredningsgruppers uppdrag (skickas till veronica.witte@samskaraborg.se)

Ladda ner worddokumentet nedan till första uppgiften:

Skip to content